Konference na téma „Velká Británie, 4. největší obchodní partner ČR“

10. října 2017 společnost London Market uspořádala Mezinárodní exportní konferenci v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně s názvem “Velká Británie, 4. největší obchodní partner ČR”.

Konference se zúčastnili přední představitelé z českého a britského průmyslu, bankovnictví a zástupců vlády. Konference byla uspořádána ve spolupráci s Ministerstvem zahraničních věcí a Ministerstvem obchodu.

Cílem konference bylo ukázat úspěšné příklady obchodní spolupráce českých a britských firem, neboť Spojené království se stává čím dál důležitějším exportním místem pro české zboží a služby (4. největší exportní trh s hodnotou vývozu téměř 250 miliard Kč) a ukázat odhodlání obou zemí vytěžit to nejlepší z Brexitu pro podnikání a obchod.

Řečníci:

1.Vládní část: náměstek ministra zahraničních věcí M. Tlapa, náměstek ministra obchodu V. Bärtl, A. Opatrný – obchodní konzul Velvyslanectví České republiky v Londýně, Velvyslanec Spojeného království H. E. Jan Thompson, Dominic Meiklejohn, ministerstvo obchodu Spojeného království

2. Obchodní část: Jan Procházka EGAP, Petr KAREL London Market, David Shore Time 24, Jaroslav Kuneš Sipral, Robert David Allen / Overy, Filip Franěk Britská obchodní komora, a další.

Brněnský veletrh je největším mezinárodním strojírenským veletrhem ve střední a východní Evropě, který se koná od roku 1960. Na loňském ročníku bylo přibližně 1500 vystavovatelů z téměř 60 zemí, včetně vládních zastoupení a více než 80 000 návštěvníků.

Další aktuality

LONDON MARKET a.s.

Národní 23
110 00 Praha 1
Česká republika

Telefon

+420 606 661 276

+420 604 756 748

Tato stránka využivá pouze funkční cookies. Jiné typy cookies (marketingové, analytické, preferenční) nevyužíváme.