Naši lidé

Tým London Market

V ČR společnost řídí 4 partneři s mnohaletými zkušenostmi z exekutivních funkcí v řadě mezinárodních i českých společností (GE Capital, Vítkovice Group, Komerční banka, ČSA, Siemens, Česká Zbrojovka, Mittal Steel etc.).

Kombinace znalostí z oblastí:

  • Bankovnictví, pojistné a finanční trhy
  • Mezinárodní finance a strategické poradenství
  • Průmysl a energetika
  • Doprava
  • Stavebnictví a infrastruktura
  • Zemědělství a potravinářský průmysl

umožňují naší společnosti poskytovat svým zákazníkům komplexní služby (“one stop shop”), založené na dlouholetých zkušenostech z praxe tak, aby přinášely zákazníkům maximální přidanou hodnotu.

Mgr. Petr Karel, Ph.D. (partner)

Vystudoval Právnickou fakultu na Univerzitě Karlově v Praze a získal Ph.D. titul na Vysoké škole ekonomické (Mezinárodní ekonomické vztahy). Taktéž studoval postgraduální specializační kurzy na Královské Univerzitě v Londýně.

V době 1995 – 1999 pracoval jako manažer a později jako ředitel projektu Evropské Komise “Vstup České republiky do EU” (se zodpovědností mj. za zavedení jednotného trhu EU zejména v oblasti kapitálových trhů, bankovnictví a pojišťovnictví). V letech 2000 – 2010 byl Senior Executive ve skupině GE Capital CEE. V letech 2003 – 2004 působil v Evropském ústředí General Electric Company v Bruselu.

V současné době je partnerem společnosti London Market sídlící v Praze / Londýně. Společnost se soustředí na služby v oblasti exportního a strukturovaného financování, mezinárodní obchod a zahraniční investice zejména do infrastruktury, energetiky, zemědělství a inženýrských projektů (byly podpořeny exportní / zahraniční projekty v rozvojových zemích za celkem cca 1,5 mld. USD za posledních 5 let).

Hostující lektor na Vysoké škole ekonomické a Univerzitě Karlově v Praze. Často přednáší na mezinárodních konferencích týkajících se regulace EU / finančních trhů a exportu, obchodu a financí. Dlouholetý člen představenstva Britské obchodní komory v Praze a členem Etické a arbitrážní komise prezidia České bankovní asociace.

Ing. Martin Kovalčuk (partner)

Po absolvování Ekonomické fakulty VŠB působil jako vedoucí projektů aplikace controllingu, restrukturalizace a finančního řízení velkých firem. Do roku 2002 působil jako zástupce finančního ředitele a vedoucí controllingu Vítkovice a.s., poté jako finanční ředitel Obchodních tiskáren a České zbrojovky. V letech 2005 – 2006 byl ředitelem divize řízení dceřiných společností a kapitálových účastí ve společnosti Mittal Steel Ostrava. Specializuje se na oblast finančního řízení, controllingu a řízení kreditního/operačního rizika.

Přednáší finanční řízení a management na VŠ a na odborných seminářích zaměřených na finance a controlling (CFO Forum, Controllingové forum apod.).

Ing. Petr Kadeřávek (partner)

Vystudoval Provozně-ekonomickou fakultu, ČZU v Praze.

Od poloviny devadesátých let spoluvlastnil a řídil několik společností, zabývajících se obchodem v potravinářství a komoditami. V letech 2000-2004 působil ve společnosti Siemens Automotive na různých manažerských postech, v letech 2005-2008 člen exekutivního vedení této společnosti, se zodpovědností za Strategické plánování a Facility management.

Od roku 2008 se zabývá řízením projektů zejména v oblasti stavebnictví, developmentu a obnovitelných zdrojů energie. V roce 2012 zodpovídal ve společnosti České Dráhy, a.s. za prodej nemovitého majetku.

Ing. Vojtěch Záškodný      (Finance Director)

Po absolvováni vysokoškolského studia na VŠE v Praze, pracoval 4 roky v Komisi pro cenné papíry v odboru Emisí cenných papírů. Následně se přesunul do soukromého sektoru, kde strávil přes 8 let na různých pozicích v GE Money bank (nyní MONETA Money Bank). Jednalo se o odborné a manažerské pozice v oblasti Financí, Komerčního bankovnictví a Strategie. Zúčastnil se manažerských a inovačních projektů v rámci globálních školících center General Electric v Německu a Itálii a byl členem několika mezinárodních bankovních “due diligence” týmů (Turecko, Rusko, Maroko). V roce 2011 nastoupil do nově vznikající Equa bank, kde spouštěl Firemní bankovnictví a po dobu téměř 7 let působil na pozici Ředitele firemního bankovnictví.

Studoval také filozofii a psychologii na Karlově univerzitě v Praze. Vystupuje na domácích a mezinárodních odborných konferencích a je držitelem akreditace “Green belt” projektového řízení metodiky DMAIC.

LONDON MARKET a.s.

Národní 23
110 00 Praha 1
Česká republika

Telefon

+420 606 661 276

+420 604 756 748

Tato stránka využivá pouze funkční cookies. Jiné typy cookies (marketingové, analytické, preferenční) nevyužíváme.